Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hol van a másik RAM slot?

Hol van a másik RAM slot?

Figyelt kérdés
Olyan problémám van hogy RAM-ot szeretnék bővíteni a laptopomban(acer aspire 5), ezértegnzétem hogy hány slot van benne. A windows szerint van benne 2 amiből 1 már foglalt. Mondom szuper akkor nem kell venni egy nagyot hanem elég egy ugyan akkora amekkora most benne van. Viszont azért megnéztem hogy mégis hol van benne az a második slot és sehol nem találom. Valaki valami segítség? Nem vagyok profi gépszerelő de raktam már össze gépet és egy RAM slotot azért felismerek.Az is lehet hogy hibásan írja a rendszer?

2021. dec. 28. 22:55
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Keresd ki a laptop alján lévő címkén szereplő típuskód szerint. Valszeg azért nem találod, mert a másik memória az alaplapra van forrasztva :)
2021. dec. 28. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 qkker1 ***** válasza:
Csak egy slot van, a gyári RAM integrált az alaplapra. Én beraktam egy 16 GB-ost, hasít, mint kínai gyerek a rízsszántásban!
2021. dec. 28. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Utána néztem és megtaláltam végül hogy ez a laptop fix 0 vagy 4 GB al és plusz még valamennyivel jön. Úgy látom én a 0-ásat kaptam. Ma is tanultam valami. :)
2021. dec. 29. 00:24
 4/5 A kérdező kommentje:
És egyébként arra még kérhetek választ hogy az nekem miért jó hogy van egy 0Gb-os RAM az alaplapba forrasztva? Ennek mi az értelme?
2021. dec. 29. 14:02
 5/5 anonim ***** válasza:
A 0GB azt jelenti nincs rá forrasztva semmi. Így tudták olcsóbban piacra dobni.
2021. dec. 29. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!