Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Van egy laptopom, most kaptam...

Van egy laptopom, most kaptam használtan. Egy Asus X556 I7-7500-al, 8gb RAM-al és egy 940mx-es videókártyával (+500gb SSD). Az lenne a kérdés, hogy ennek vinnie kéne-e gyengébb játékokat simàn (Minecraft, OSU, BF3)? Mert nem teszi eddig

Figyelt kérdés
A Ventillátor csapágyas, de azt majd most csinâltaom meg lassan, lehet ez a probléma?

2022. jan. 1. 14:12
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Hőmérsékleteket és az órajeleket nézd meg.

Pl hwinfo


Így kéne mennie legalább:

[link]


A csapágyasventi elvileg nem gond.

Az elöregedett hűtőpaszta és az eltömődött hűtőlamellák már inkább szoktak gondot okozni.

2022. jan. 1. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát de még a Minecraft sem fut így, megy 60Fps-en egy ideig (olyan 10 perc) aztán egy percig olyan 1-12 FPS körül, utána megint egy kicsit jól és stb. És ezt minden játékban. A hőmérséklet normális állítólag.
2022. jan. 1. 17:43
 3/5 anonim ***** válasza:

Állítólag? küldd el a képet a grafjkonról, és jelöld be, hogy hol volt a drop szakasz.

Látszótjon a throttling és az órajel is

2022. jan. 2. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Milyen grafikonról? Nem nagyon haszntam még ilyen programot
2022. jan. 2. 18:22
 5/5 A kérdező kommentje:

Az van, hogyha éppen simán megy a game, vagy valami más akkor a cpu kihasznâltsága a SpeedFan szerint 30-50%, de ha FPS drop van, akkor 98-100%

A hőmérsékletnél maximum 70-et írtz átlagba meg 55-öt

Ha ez hasznos

2022. jan. 2. 18:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!