Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Pc, Asrock alaplap. RAM: 768...

Pc, Asrock alaplap. RAM: 768 MB, HHD: 80 GB Samsung, Intel processzor, Celeron Dual Core 2.80GHZ. Szedjem szét?

Figyelt kérdés

Pc, Asrock alaplap. RAM: 768 MB, HHD: 80 GB Samsung, Intel processzor, Celeron Dual Core 2.80GHZ. Elem nuku.Mindegy. Át akarom tenni a saját gépembe a HHd-t. Nem bootol. Vissza teszem. HIBA: a Windows nem tudott elindulni, mert a /system32/.../pci.sys hiányzik a

számítógépről.Helyezze be az eredeti windows telepítő......Be teszem mer' van. Nem lehet a "j" parancsot megcsinálni. Akkor újra rakom.Nem lehet betölteni a fájlt: setupdd.sys.Hibakód:4. Jó. Másik lemez. Az se. Vista: Ugyanez. Számítógép javítása: Kékhalál. MIT TEGYEK???????Elemet raktam bele, úgyse. Már tiszta ideg vagyok!HELP PLS!!!!



2022. jan. 1. 21:41
 1/2 anonim ***** válasza:

Hard Disk Drive = HDD. Nem hhd.


Valszeg kuka a merevlemez. Az a teljes vég, ha már nem tudsz javítást sem végezni rajta.


Én az ilyen retró gépeimbe is ssd-t rakok már. Hardveraprón néha feltűnik egy-egy olcsó használt 32-128 gigás egység. Az megfelel. Valószínűleg sata szabvány, így tudja majd fogadni minden gond nélkül (dual core procik korában már szinte minden alaplapon volt sata). Annyi, hogy a trim nem fog menni régi rendszeren, de egy ilyen nosztalgiázós gép nem megy annyit, hogy ez nagy gondot jelentsen. XP gépen azért érdemes lehet pár íráscsökkentő módosítást elvégezni. Újabb rendszeren meg menni fog az ssd trim funkciója is.

2022. jan. 1. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
istenem.... miutám ki tettem a kérdést utána olvastam, és ki derült hogy rossz az egyik RAM slot, mert abba tettem vissza ami rossz, miután visszaraktam a hdd-t. tudom, előtte kelett volna utána olvasni.
2022. jan. 9. 11:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!