Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Van egy xiaomi redmi note...

Van egy xiaomi redmi note 7-es telefonom és a hátlapi kamera karcos. Ez a része ki áll a telefonbol és ezt tudnám itthon cserélni?

Figyelt kérdés
Arra gondoltam hogy valahogy eltávolítom ezt a karcos részét és rakok rá új üveget, ez lehetséges?

2022. jan. 2. 01:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem, a kemerát nem lehet szétbonatni. Amúgy léteznek kamera fóliák, egyáltalán nem befolyásolja a kép minőségét, ellenben védi a karcoktól a kamerát. Ha még nagyobb védelmet szeretnél, akkor csak ajánlani tudom a Ringke tokokat. Nekem egy Ringke tok, meg egy kamera fólia védi a kamerát, meg a hátlapot, nagyon meg vagyok vele elégedve. Állítólag a Spigen tokok is nagyon jók, de én még ilyet nem vásároltam.
2022. jan. 2. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
1/1 tehát nem szétbontani akarom a kamerát hanem egyszerűen azt az üveg részt amire rakom a fóliát (arról a fóliaról beszélek amire te gondolsz) azt esetleg kitörni és rakni rá egy új üveget, egy csomó telefonnál láttam már videóban ahogy kitörik, eltakaritják a maradványokat és oda raknak egy újat
2022. jan. 2. 03:39
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem csak kívülről van ragasztva az üveglap, szóval cserélhető. De ha ilyen kérdést teszel fel, akkor 99%-ig biztos vagyok benne, hogy nincsenek hozzá eszközeid, illetve gyakorlatod, hogy tényleg meg is csináld. Keress egy telefonszervizet.
2022. jan. 2. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!