Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Van egy m.2-es csatlakozású...

Van egy m.2-es csatlakozású ssd-m amihez vettem egy házat de valami nincs rendben vele, néha érzékeli a gép, néha nem?

Figyelt kérdés

3 usb port van a laptopomon abból az egyiken pár másodperc után le majd vissza csatlakoztatja a külső ssd-t és ez megy folyamatosan, a másik 2 usb porton csak néha. A laptop új és kipróbáltam a céges gépen is, ott egyből lefagy tőle az egész gép. Próbáltam adattal és adat nélkül is használni az ssd-t az eredmény nem változott. Hogyan állapíthatom meg, hogy konkrétan mivel van a baj?

Az ssd körülbelül 1 éves, ezt eddig egy asztaligépen használtam és soha nem volt gond, a napokban is kipróbáltam újra egy asztaligépben és hibátlanul működött.



2022. jan. 2. 07:28
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha a házat üresen csatlakoztatod, akkor is ilyen problémákat okoz? Mintha zárlatos lenne amúgy.


Amíg látja, addig rendesen használható? Látod a fájlokat benne, stb?

2022. jan. 2. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Találgassunk, vagy írsz pontos típusokat is?
2022. jan. 2. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen, ha üresen csatlakoztatom a házat akkor is ugyanez a helyzet. És igen, amikor éppen használható akkor rendesen látok benne mindent, tudok rámásolni és átmásolni is róla.
2022. jan. 2. 08:27
 4/6 anonim ***** válasza:
Akkor a ház a gond egyértelműen. Állj el a vásárlástól. Online rendelés esetén 14 naptári napig megteheted.
2022. jan. 2. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Sajnos letelt a 14 nap de a garancia még élt, visszaadták a pénzt. Vettem egy másik házat és ezzel már nincs ez a gond.
2022. jan. 5. 12:14
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerencséd! Jófejek voltak 🙂
2022. jan. 5. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!