Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Samsung S24F350F monitorom...

Samsung S24F350F monitorom képe sárgás, a fehér nem fehér. Ez normális vagy lehet valami technikai probléma?

Figyelt kérdés

A monitoromon alapbeállításon van minden, fényerő max.

Képszerkesztésnél vettem észre, hogy a laptop képéhez képest sokkal sötétebb, sárgásabb az monitor képe, a fehér nagyon messze van a hófehértől. Inkább mint a régen mosott nyári párnahuzat:D Összehasonlítottam a régebbi Samsung-monitorom képével, ahhoz képest is tök sárga. A régi monitor és a laptop képernyője között nem sok különbség van.

A laptopomról próbáltam mindkét monitort, de különböző kábelekkel.

Alapból ilyen sárga ennek az S24F350F monitornak a képe, ez egy ilyen széria, vagy valami probléma léphetett fel?

Képszerkesztéshez használnám, azért lenne fontos.



2022. jan. 4. 13:05
 1/5 anonim ***** válasza:

Elég gyatra fényereje van, de alapvetően egy IPS panel (PLS), ami színekben jó kell legyen. Beállítással vacakolj, állítsd hidegre a színhőmérsékletet.


Esetleg driverben kutakodj, hátha ott van elállítva valami.

2022. jan. 4. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A driverekben hol tudok kutakodni?
2022. jan. 4. 13:17
 3/5 A kérdező kommentje:

A régi monitoromnak egyébként ugyanennyi a fényereje, megnéztem, az mégsem sárgás :|

Egyébként egyáltalán nem kellemetlen, csak képszerkesztgetésnél ugye nem jó, hogy megszerkesztem, aztán mindenhol máshol sokkal fakóbb, mert ugye az én monitorom jó kis telített mély sárgás.

2022. jan. 4. 13:21
 4/5 anonim ***** válasza:
Talán a Windows-ban éjszakai mód van beállítva.
2022. jan. 4. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nem, nincs.

De az ötlet jó volt :D

2022. jan. 5. 00:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!