Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Van értelme lecserélni a...

Van értelme lecserélni a kontrollert?

Figyelt kérdés

Van egy legalább tíz éves Microsoft Xbox 360, vezetékes kontrollerem, számítógéphez használom. Semmi baja nincs, külsőre is teljesen vállalható. Lenne értelme modernebb típust vásárolni, ami már vezeték nélküli lenne, nem is nagyon van más. Többet tud az újabb technológia, jobb a használata? Ha a válasz igen, melyiket érdemes megvenni? Csak Microsoft Xbox (for PC) jöhet szóba.


Köszönöm szépen a kedves válaszokat!


2022. jan. 5. 12:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Design és képesség a generációk közti különbség, az újabb valamivel többet tud, esetleg több gomb és hozzárendelt funkció van rajta, kifinomultabba kezelése. Vezetékes is kapható ugyanúgy. Ha nem érzed azt hogy egy játékban hátrány az irányítás, mert a kontroller már nem úgy teljesít mint régebben, megéri cserélni. 10 év alatt már úgyis kiszolgálta az idejét.
2022. jan. 5. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ég és föld egy series x és egy 360 kontrollere. Nekem az összes Xbox megvan, a design meg a funkciók amik újabbak. Szerintem megéri az árát, de te tudod
2022. jan. 5. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Meg is vettem, köszönöm szépen! Még nincs kibontva, remélem nem lesz gond a csatlakoztatással, az alaplap Bluetoothos, és nem is annyira rossz, egy Rog B550-E Gaming.
2022. jan. 6. 20:44

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!