Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Van egy HannsG HW191D monitoro...

Van egy HannsG HW191D monitorom, amibe elvileg hangszóró van építve. Hogyan tudom működésre bírni a hangszóróját?

Figyelt kérdés

[link]

Hátulján ilyen csatlakozók vannak: [link]



#hangszóró #monitorba épített hangszóró
2022. jan. 6. 04:14
 1/9 A kérdező kommentje:
VGA-val vagyok csatlakoztatva laptop-ról.
2022. jan. 6. 05:21
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Tudtommal vgan keresztül nem lehetséges, viszont dvi-on keresztül van rá esély. Ha nincs csak ez a két csatlakozó a monitoron akkor valószínűleg azzal kellene működnie.
2022. jan. 6. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
2 es vagyok, jobban megnézve a DVI mellett az audio csatlakozó szerintem
2022. jan. 6. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
A DVI csatlakozó soha nem vitt át hangot, tehát azzal nem tudod megoldani. Viszont a csatlakozók közül balról az első egy LINE IN 3,5-ös sztereo jack, amit ha összekötsz a laptop fejhallgató kimenetével, akkor a monitoron fog szólni a hang. Azt azért nézd meg, hogy a monitor menüjében nincs-e lehalkítva a beépített hangszóró.
2022. jan. 6. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Line In 3.5-ös jackre dugod a géped, és a monitor menüjében felveszed a hangot.
2022. jan. 6. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

(Érdekes, hogy még sose láttam ilyen kábelt, idáig nem volt rá szükségem.)

A LINE IN gondolom bemenetre utal, tehát logikusan következtetve megfelelne ez a termék, ugye?: [link]

Érdekes, hogy fehér van a képen és a címben is, a leírásban pedig fekete szerepel...

2022. jan. 6. 14:09
 7/9 A kérdező kommentje:
Tegnap fedeztem fel a monitor beállításait és hang is volt rajta. - Köszönöm azért a tanácsot!
2022. jan. 6. 14:15
 8/9 anonim ***** válasza:
Igen, ilyenre van szükséged. Én csak a leírásban látok feketét, valószínűleg másoláskor elfelejtették átírni. Amúgy ilyenből azért van választék.
2022. jan. 6. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a megerősítésed 8-as!
2022. jan. 17. 10:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!