Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ha külön vettem alkatrészeket...

Ha külön vettem alkatrészeket és egyben összekötve viszem vissza 3 napon belül ugyanúgy visszaadják az árát, ha látják, hogy nem működik, nem kell várni vele napokat, hogy megtudják, hogy nem jók az alkatrészek, mert nincs közel (AQUA PC bolt)?

Figyelt kérdés
2022. jan. 9. 04:34
 1/7 A kérdező kommentje:
Sajnos befürödtem egy olyan B550-E alaplappal aminek van egy 0d hibakódja és nem működik a ram miatt (találgatás) és nem akarok másik alkatrésszel kísérletezni, hanem vissza akarom kapni a kis pénzem.
2022. jan. 9. 04:36
 2/7 l0m3x ***** válasza:
100%
Szétszeded, visszacsomagolod és TALÁN.
2022. jan. 9. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
A 3 napon belüli pénzvisszatérítés arra is vonatkozik hivatalosan, hogyha kibontottam már az alkatrészeket?
2022. jan. 9. 05:59
 4/7 l0m3x ***** válasza:
100%
Igen.
2022. jan. 9. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha online rendelés volt, akkor nem kell ilyeneken aggódnod. 14 napos elállási jogoddal kell élned.


Eredeti állapotra kell szétszedned őket, minden vissza a dobozába.

2022. jan. 9. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Online rendelés, de ott vettem át a boltjukban, ők adták ki.
2022. jan. 9. 07:09
 7/7 anonim ***** válasza:
Tekintve, hogy nem kínai webshopról van szó, hanem egy ismert, fizikailag létező boltról, legegyszerűbb, ha besétálsz, és az ott tartózkodó hús-vér emberkékkel megbeszéled. Itt tök mindegy, hogy online rendelted-e. Ha messze laksz, akkor telefon. A lényeg, hogy kommunikálj velük, ne csak visszaküldd egy borítékban a gépet.
2022. jan. 9. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!