Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Új processzor hűtő vettem a...

Új processzor hűtő vettem a gépbe be szereltem és minden rendben vele viszont a 16 gb ramombol csak 8 használható, ezt hogy tudnám megoldani? újra telepiteni probáltam már és a msconfig is

Figyelt kérdés
[link]

2022. jan. 9. 17:31
 1/5 anonim ***** válasza:
A többit a GPU használja. Kattints rá és ott lesz alul a megosztott memória résznél.
2022. jan. 9. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 CspCsj ***** válasza:
Áramtalanítás után megcserélném a memória-modulokat.
2022. jan. 9. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Anonim otthon meg nézem majd


Cspcsj ez volt az első dolgom, de semmi változás nem volt tőle

2022. jan. 10. 06:10
 4/5 A kérdező kommentje:
anonim: lehet ez ez a probláma, és mit tudok tenni elene [link]
2022. jan. 10. 16:20
 5/5 anonim ***** válasza:
BIOS Setupban a share memory-t tedd a lehető legkisebbre, illetve ha van IGP, Integrated Graphics, vagy hasonló beállítás, azt tiltsd le. Valamint azt nézd meg, hogy a Dual Channel aktív-e (már ha két sticket használsz), bár ennek nem kéne ilyet okoznia, de ki tudja. Ha nem aktív, tedd át az egyik sticket egy másik slotba, a legtöbb alaplapon színezve vannak, egyszínűekben kell lennie. Ha mindegyik slot egyszínű, nézd meg a kézikönyvben, hogy melyik tartozik az A és melyik a B csatornához. Egy stick legyen az A és egy a B csatornában.
2022. jan. 10. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!