Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Win xp gepet lehet win 8 ra...

Win xp gepet lehet win 8 ra frissiteni ingyen? Vagy kenytelen vagyok venni egy termekkulcsot hozza?

Figyelt kérdés
2022. jan. 23. 21:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem lehet, venni kell. De előtte próbáld ki, hogy elbírja-e egyáltalán a gép a 8-at, mert annak nagyobb a rendszerigénye mint az XP-nek.
2022. jan. 23. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

[link]

innen letöltöd

termékkulcs nem kell hozzá, egyébként is el lehet lenni lejárt windows-al


egyébként miért nem win10-et akarsz rátenni? sokkal jobban bírja a régi konfigokat mint a 8

2022. jan. 23. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Errol a geprol van szo

[link]

Akkor win 10 lesz, nem tudtam hogy az jobban birja a regi konstrukciokat.

Meg egy ssd-vel is bovitem es arra megy majd a win 10. Szerintetek elbirja?

2022. jan. 24. 16:09
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem írja mennyi memória van benne, de 4 GB-ot tud. Annyira bővítsd is fel, akkor már elmegy a Win 10, de ne számíts túl nagy teljesítményre, HD videókat például nyugodtan elfelejtheted (720p-t is) és egy adblock legyen a böngészőben, hogy az erőforrászabáló reklámokat kiüsse, akkor el tudsz netezni vele némi kompromisszummal.
2022. jan. 24. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
nem biztos, hogy bírja a windows aero-t azaz integrált videokártya
2022. jan. 24. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Elvileg csak directx9 a kovetelmeny hogy elfusson a win, azt teljesiti. 4 giga van a laptopban azt megneztem. Kicsit felek hogy a bootolasnal gond lesz es behal a gep foleg hogy nem az enyem, baratnom apjae es o kert meg hogy frissitsem mert mar szart se nyit meg mivel eljart felette az ido....
2022. jan. 24. 16:22
 7/7 anonim ***** válasza:
Illegálisan lehet ingyenesen, de ilyet itt nem javaslunk 😉
2022. jan. 24. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!