Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Pc-n gamepaddal miért nem...

Jozsoo kérdése:

Pc-n gamepaddal miért nem működik a fortnite? A kontroller működőképes. Mit kell beállítani? Daewoo DIGP-1031 a típusa. Esetleg másfajta jobb lenne?

Figyelt kérdés
2022. jan. 29. 17:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Teljesen értelmezhetetlen számomra a kérdés. Ha PC-n nyomod, akkor egér+billentyűzettel játssz, és hagyd a kontroller/gamepad-et, mert közelébe sem érnek az egér+bill-hez.
2022. jan. 29. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Egészen biztos, hogy igazad van de engem mint probléma érdekel, hogy miért nem működik! Az unokám játszik vele, elég jól nyomja de most ki akarta próbálni kontrollerrel is, csakhát nem tudtuk összehozni. Olvastam, hogy x360ce emulálóval esetleg, feltelepítettem,bekalibráltam de így se megy.
2022. jan. 29. 22:05
 3/4 A kérdező kommentje:
Én nem játszom egyáltalán semmit a pc-n, ezért nem értek hozzá.
2022. jan. 29. 22:07
 4/4 Vizo7878 válasza:

Nekem is van egy ilyen kontrollerem. Egyik játékkal működik teljesen, másikkal csak bizonyos funkciók, harmadikkal meg semennyire. Logitech-kel

ilyen probléma nincs, innen arra következtetek hogy valamiféle kompatibilitási gond lehet.

2023. febr. 12. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!