Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szeretném tapasztaltabbak...

Szeretném tapasztaltabbak segítségét kérni mechanikus billentyűzet választásban én ezeket néztem eddig: AULA Assault W027964 vagy GAMDIAS Hermes P1 vagy Genius gWings GW999MKB ?

Figyelt kérdés

Ezen felül 23000ft-ig más ajánlást is szívesen vennék :-)

Mechanikus billentyűzetet szeretnék vásárolni mivel az 5éves membránosomat leöntöttem:-(. Tudom hogy az olcsóbb típusoknak megvannak a maguk hátrányai de ha lehetséges szeretném a belépő szintű olcsóbb kategória esetleges "legjobbját" kiválasztani első mechanikusomnak. A fentebb írt termékeket néztem eddig. Előre is nagyon szépen köszönöm a segítséget mindenkinek :-)



#billentyűzet #mechanika #Aula Assault #Gamdias Hermes #Genius gWings
2022. febr. 1. 00:48
A kérdező szavazást indított:
AULA Assault W027964
GAMDIAS Hermes P1
Genius gWings GW999MKB
Egyéb (leírom lentebb, hogy mit gondolok :-)
3 szavazat
 1/1 anonim ***** válasza:

65%-os piros switches: Redragon Kumara 2 K552 vagy White Shark GK-2101 US SPARTAN-X


100% barna switches: Hama uRage Exodus 900


Ezekről a márkákról jókat mondanak, a kumara 2-t régebben használtam, nagyon jó billentyűzet.

2022. febr. 25. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!