Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik használt gamer laptop...

Melyik használt gamer laptop a legjobb ezek közül?

Figyelt kérdés

Sziasztok, egy kis segítséget szeretnék kérni tőletek, itt van 3 eladó használt gamer laptop, melyik lenne a legjobb választás?


Elvárások: Pubg, Warzone féle multis játékok 60 fps körüli futtatása, nem kell, hogy max grafikán menjenek, csak ne zavarja a szemem a low beállítás. Igazából nem szoktam túl sokat játszani, de szeretnék egy megbízható viszonylag erős gamer laptopot, ami még jó lesz 2-3 évig.


Ha esetleg ezeken kívül tudnátok javasolni használt laptopokat, azt is szívesen megnézem, köszi!


[link]


[link]


[link]



2022. febr. 3. 10:07
 1/4 anonim ***** válasza:

Elég hasonló liga mind3, korrekt hűtéssel és nincs is nagyon elszállva az áruk.

1050Ti-s gépet elengedném viszont.

Helios 300 és ROG közül meg azt vedd amelyik jobb állapotban van.

Személyesen feltétlen teszteld le, ROG-ban jobb a kijelző és G-sync ami azért nagy előny ha nem akarsz külső monitort használni, nagyobb SSD stb.

De a másik sem rossz ajánlat.

2022. febr. 3. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
#1 Köszönöm a válaszod. Igazából sokat utazom és a külső monitor ilyenkor nem megoldás, szóval mindenképpen a laptop képernyőjére leszek hagyatkozva. Igazából 5 éve nem vásároltam se laptopot, se pc-t, se PC-hez alkatrészeket, szóval nagyon le vagyok maradva, csak annyit tudok, hogy a GTX1060 az viszonylag jó VGA ennyiért, szóval próbálok olyanokat keresni, amiben benne van.
2022. febr. 3. 10:19
 3/4 anonim ***** válasza:

Új játékokhoz kevés lesz a laptop 1060. Az asztali is kevés már 1-2 címben 😕 így a 2 év nem lesz meg.


[link]


1660Ti-t lenne jó találnod meg a keret közelében, és abból is egy magas Watt TGP-set, max-P változat. Tesztekben tudsz utánanézni


Ha nincs más, vagy ez a max keret, akkor 1060 jó választás lehet.

2022. febr. 4. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A Helios 300-ra esett a választás, egyébként 230-ért sikerült hozzájutni, eredetileg 200-at akartam rászánni erre a projektre és ilyen ársávban ez a laptop bizonyult a legjobb döntésnek, nem láttam hasonló áron jobbat, reméljük a legjobbakat, köszi a válaszokat!
2022. febr. 6. 16:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!