Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » GTA V online játékot nyomom,...

GTA V online játékot nyomom, PC plattformon. Milyen változtatásokat kellene csinálni a gépen, hogy élvezhetőbb, zökkenőmentes legyen a játék? Illetve érdemes e foglalkozni a konfigurációval, vagy másikat kellene venni?

Figyelt kérdés

Proci: Core i5-6500 @3190 MHZ

RAM: 8.144 MB

Alaplap: B150M-HD3 DDR3-CF

Grafikuskártya: NVIDIA GeForce GTX 950

Merevlemez: SSD



2022. febr. 10. 07:38
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Jó a stílusodból már leesett, hogy ki is vagy pontosan. Olyasvalaki akinek hiába magyaráz bárki logikusan csak köti az ebet a karóhoz. De azt a részét nem sikerült értelmezni hogy érdemes minél frissebb fejlesztést venni mert hosszabb távon jobban járhat vele. 960 pl jelenleg jóformán ugyanazt hozza csak az épp Maxwell re épül még... De azért kifejezetten vicces olvasni ezt a ki mit ajánl dolgot mikor egy közel 10 éves GCN 1.0 kártya is ott az van... 470 meg 70-90kozott kapható 1050 55-70 között sebesség én 25% a difi kB innen ár értékben meg jóformán ugyanott vannak.
2022. febr. 11. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Egy rendes 1050ti 60-70 ezer, annyiba kerül egy 970 is, épp van is egy facebookon, értelme hűtéssel.


A te általad eddig felvázolt "érvek" gyengék, így nem is lehet őket komolyan venni.


Vegyétek csak az 1050ti-t, vegülis egy 680 erejét hozza amúgy, jó poén lesz egy 10 éves kártya sebességével játszani.

2022. febr. 11. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Nálad az érvek helyett vmi személyes sertodottseg szintű dolog van nem más...
2022. febr. 11. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Gondolom "chipset"ről va szó, amikor számokkal hadakoztok, de nem biztos. Néhány linknek jobban örültem volna, mint a cicaharcnak.
2022. febr. 12. 06:58
 15/15 xKakashix ***** válasza:
72%

én a procira és a ramra is kitérnék, mivel a gta 5 mindig is proci igényes volt, főleg ha online-ról van szó, szóval idővel nem ártana egy alaplap + proci csere sem, a vga árak most amúgy is az egekben szóval használtan se nagyon érdemes venni..

ramból meg +8gb, abból is megeszik többet

VGA-ból egy gtx 1060 6GB alá semmiképp sem adnám erősségben, ilyenem van most és full hd 60 fps-re még mindig elég a legtöbb játékban kisebb kompromisszummal (egy jó procival párosítva), de már érezhetően ez sem olyan acélos, csak hát az ára ennek is vicc kategória, használtan 100k körül mennek, én meg anno 80-ért vettem újonnan...

2022. febr. 12. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!