Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ez hogy van? Nem értem teljesen.

Ez hogy van? Nem értem teljesen.

Figyelt kérdés
Tegyük fel van 4 ddr4-es helyem egy új alaplapba. Nekem eddig volt 2x8GB és ehhez ha veszek egy teljesen másikféle 2x8GB-os ramot akkor az úgy képes lesz működni?

2022. febr. 12. 06:25
 1/5 anonim ***** válasza:

Igen, feltéve hogy:

-Kezeli a lap 32 gigát (ez mondjuk érdekes lenne ha nem ennyit nem címezne DDR4 platformon 4 slottal meg.)

-Ha eltérnek egymástól MHz-Ben és CL-ben akkor a gyorsabbik kisebb CL-es RAM a lassabbak nagyobb CL-hez igazodik.

2022. febr. 12. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2022. febr. 12. 07:59
 3/5 anonim ***** válasza:
Feltéve, ha van közös (nagyobb) CL a kisebb frekin. Mert ha nincs, akkor bizony nem fognak örömükben együtt működni.
2022. febr. 12. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A jelenlegim 1200mhz-es, az egy ryzen 7 5800x-es procihpz maradhat vagy vegyek új ramot?
2022. febr. 12. 15:40
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem az 2400MHz akart lenni, de egyébként szerintem maradni maradthat, csak próbálj vagy pontosan olyat keresni vagy amit kinézel annak utána nézni, hogy milyen késletetéseket tud bizonyos MHz mellett.
2022. febr. 12. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!