Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Rossz a tápegység,és azért...

Rossz a tápegység,és azért nem ad egyáltalán jelet a VGA, és megy el a kép random játék közben a már berakott ideiglenes videókártyával?

Figyelt kérdés

Már egy VGA-m behalt, egyik napról a másikra nem ad jelent a tv-nek, Gigabyte radeon r9 280x wiwndforce 3GB oc,most helyette egy sapphire radeon HD 7870 2GB-s dolgozik,de ennél is elmegy változó időközönként a kép, resettel visszajön a gép. Azt mondták, hogy túláramot ad a tápegység, GPU-Z-val mértem egy tökalap játék alatt (Gta sa) 27,56 voltot mutat.

Alaplap:Asrock h61m-dgs

Tápegység:Cooler Master RS600 ACAB H2

Proci:I5-2400 4x3,10ghz

8GB Ram

Hozzáértő emberek véleménye érdekelne :)


2022. febr. 15. 21:45
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A 27,56 Volt nem normális, több mint a duplája! De egy épeszű alaplap ha ilyet kap, nem is kéne inicializálnia a hardvert, szóval azzal is gond van, de a tápot most azonnal kösd ki, mielőtt megsüt még valami mást!
2022. febr. 15. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A Vram is 127 fokos. Csak játék közben megy fel, 2x is megmértem, és ugyanazt az értéket mutatta a voltnál, megint 27,56-ra ment fel,a vram is ugyanúgy 127. Akkor tulajdonképpen én már több mint 1 éve úgy használom a gépet,mióta átvettem egy szerencsétlen hülye idiótától aki nem ért a gépekhez, hogy túláram alatt van a gép, és rendellenesen használva,folyamatosan rontva a konfig élettartamát, de ideges vagyok most... :SSS
2022. febr. 16. 00:41
 3/4 anonim ***** válasza:

Ott valami nagyon nagy gáz van tápellátás tekintetében.

A 27,56V meg... hogy szépen fejezzem ki magam, örülj neki, hogy nem pukkant még egy akkorát egyenlőre, hogy KB szanaszét repüljön a gépben valami.

2022. febr. 16. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Vettem egy vadonatúj 750 wattos gamer tápot ez 27,86 voltot mutat :D
2022. márc. 20. 01:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!