Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogy kell MacBookhoz külső...

Hogy kell MacBookhoz külső monitort csatlakoztatni?

Figyelt kérdés

Van egy 2020-as i3-as MacBookom és szeretnék venni (részben) hozzá egy monitort. Azért részben, mert szeretném ha az a monitor lenne a MacBookhoz is és a PC-hez is. Mivel teljesen hülye vagyok ezekhez több kérdésem is lenne.

- Mit kell nézzek egy monitor kiválasztásánál, hogy egyszerre több eszközt (2) is rá tudjak csatlakoztatatni? (Tehát azt szeretném, hogy kettő külön csatornán - vagy nemtom min - legyen egyszerre a két gép.) (Melyik csatlakozóból kell több?)

- Mi kell ahhoz, hogy egy MacBookot rá tudjak kötni? Kell valamilyen külünleges kimenet a monitoron? Milyen kábelt kell vegyek a MacBookhoz?

- És akkor itt meg is ragadom az alkalmat, hogy megkérdezzelek titeket, hogy pl ezekkel a monitorokkal ez a művelet elvégezhető-e?

1. [link]

2. [link]

- Amennyiben ezek nem megfelelőek, tudnátok ajánlani?


Köszönöm a válaszokat előre is. :)



2022. febr. 16. 12:01
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Akkor újrafogalmazom. Olyan kábel létezik aminek egyik végén az usbc-t dugom be a laptopba, a másik végén a hdmit a monitorba? És ha igen, akkor az úgy működik is és a monitoron megjelenik a MacBook képe?
2022. febr. 16. 12:42
 12/16 anonim ***** válasza:
#11 te elolvastad a szöveget amire a link mutat?
2022. febr. 16. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Én egy TV készüléket használok. A win-es gép és a mac mini is HDMI kábellel rá van dugványozva.
2022. febr. 16. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Parancsolj, ezeken van HDMI és USB-C csatlakozó is. Vásárlás előtt érdemes megnézni azért a leírást, hátha az az USB-C port csak töltésre szolgál, mindenesetre van bőven olyan, amihez MacBookot is csatlakoztathatsz a PC mellett. Amiket linkeltél, nem lesznek jók. Kábel gyanánt egy USB-C - USB-C kell. Azt nem tudom, hogy bármelyik megfelel-e, de szerintem igen, bár nem ajánlom az olcsóbbakat, főleg egy ilyen géphez.

[link]

2022. febr. 16. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha biztosra akarsz menni, olyan monitort vegyél, amin hdmi és displayport (DP) bemenet is van. Amúgy Usb-c/Displayport kábelt ajánlok, az biztos működik. Nem tudom ki szórakozik itt a lepontozással, de hülye poén (remélem nem Te, kedves kérdező)
2022. febr. 20. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
2022. febr. 28. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!