Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » ​Asus Gtx 770 (error code 43)...

​Asus Gtx 770 (error code 43) javítható?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Adott Egy Asus Gtx 770, tudom már nem mai darab de magvoltam vele elégedve idáig.


Sajnos tegnap játék közben le-le fagyott majd egyszer teljesen ki is kapcsolt a következő indításnál pedig már a képen látható piros foltos kijelző fogadott. Az egyik venti mint utólag megtudtam megállt, gyanítom túlmelegedett a kártya és megsérült.

A képen is látható error code 43-at dobja ami nekem nem sok mindent mond csak hogy valamivel baj van.


Érdemes még vele foglalkozni? Javítható?

A szoftveres részen mindent kipróbáltam amit csak lehetett, szóval azt ki is zárnám.

A gépet volt lehetőségem kipróbálni egy másik GPU val természetes tökéletesen működik.


Képek:

[link]



2022. febr. 17. 09:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Az a vörös pöttyös háttér leginkább VRAM vagy GPU hibára utal, konkrétan mikor a forrasztás kezdi elengedni valamelyik chipet.
2022. febr. 17. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És ez egy javítható hiba? Megéri megcsináltatni vagy többe lesz mint egy új?
2022. febr. 17. 09:51
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát vannak akik foglalkoznak iylesmivel, de árakat nem tudok mennyiért dolgoznak. Ha valaki nem akar rá költeni ilyenkor szokták bedobni a sütőbe a kártyát szó szerint, viszont ez úgymond tényleg a sufnijavítás kategória. Vagy sikerül vagy nem bá ha sikerül is általában cska pár hónapot lehet vele nyerni.
2022. febr. 17. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 MGéza ***** válasza:
Reball a megoldás általában. Kókány munka tényleg csak pár hónapra elég, szakszerűen, célgéppel még évekig mehet, ha a kondik bírják. F27-re keress rá, jelenlegi árak 10-25k körül lehetnek. Nekem anno 3 éve a 780-as kártyámat 8k forintért reballozták. Jelenlegi kártya árak mellett szerintem megéri.
2022. febr. 17. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. 10 et még megis érne 25 már lehet nem. De akkor reballal kapcsolatban már kereshetek szervizet ez is haladás
2022. febr. 17. 10:41
 6/6 anonim ***** válasza:
Esetleg én meg tudom ajánlani YT-ről Dominikot, "DominikMűhelye" névvel találod ős is szokott VGA-val foglalkozni.
2022. febr. 17. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!