Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Radeon RX570 Kártyával nem...

Tomi354 kérdése:

Radeon RX570 Kártyával nem fut a valorant TPM 2.0 error miatt! +Secure Boot nem támogatott! Mit lehetne tenni? (Win11)

Figyelt kérdés
Szóval nekem van egy Radeon 570-es kártyám + egy Gigabyte alaplapom és amikor próbálom elindítani a valorantot a szokásos TPM 2.0 errort kapom! De ezt nem tudom a BIOS-ban bekapcsolni ugyanis a secure boot elvileg nem támogatott és nem tudok oda eljutani! Valakinek van valami tánácsa?

#Radeon #Windows 11 #RX 570 #Valorant TPM 2.0 #Not Supported Secure Boot
2022. febr. 20. 08:40
 1/9 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
100%

milyen alaplap pontosan?

ha nincs tpm ed alaplapon hogy akarsz jatszani vele ha neki szukseges ez?

2022. febr. 20. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

hat win10 et kell haszalnod ennyi


win11 kovetelmenye a tpm ennyi

nem tudsz mit tenni

2022. febr. 20. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
B verzió, veszel TPM modult.
2022. febr. 20. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Mutasd ezt: [link]
2022. febr. 20. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
MIlyen alaplap és processzor? :)
2022. febr. 20. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Thunderfairy ***** válasza:

Töltsed le a Win11-et a microsoft oldaláról. A legujabb Rufus-al ird ki pendrive-ra de úgy hogy legyen beállitva a No TPM / No Secure boot. Tehát így olyan lesz a telepitő ami nem fogja kérni ezeket és fel tudod majd telepiteni a gépre a rendszert.


Akkor most a jó tanács. Ha lehet akkor maradj a Win 10-nél amig csak lehet.

2022. febr. 22. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hát igen, sajnos. W11-nek több hibája van, mint elsőre tűnt. Csak a kötelezett procikhoz muszáj telepíteni (P+E magos intelek), mindenhol máshol a W10 a javasolt, amíg lehet.
2022. febr. 22. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 daveeidd válasza:
Én is már egy pár hete ezt a VAN 1067 error codeot kapom, egyik napról másikra már így full random nemvolt jó. a valorant support igazából csak elküldött hogy nemtudnak mit kezdeni vele, előtte persze mondtak pár dolgot hogy mi segíthet de semmi se volt jó. 1-2 éve már létezik ez, és nembírják kijavítani, kedves riot:)) Ha nincs TPM2.0 vagy Secure Boot a gépeden igazából baszhatod, nekem is valszeg új alaplapot meg procit kéne vennem éééés akkor TALÁN működne.
2022. júl. 8. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Válts win10-re!

Da az is jó ötlet ha lecseréled a 10 éve vett alaplapod egy újra.

2022. júl. 8. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!