Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mitől fagy a gépem?

Mitől fagy a gépem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Eddig hibátlanul működött minden, mostmár viszont olyanokat csinál, hogy teljesen befagy, kék halál nincs, csak szimplán használhatatlanná válik, de van amikor meg hibátlanul fut. Windowst 2x már újra raktam, de itt is az első telepítésnél alig akarta betölteni az USBről a telepítőt, és aztán is nagyon lassan telepített. Viszont a következő telepítést pár perc alatt megcsinálta, egyből betöltött mindent.



2022. febr. 20. 11:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Kevés az infó.Ramokat szedd ki,pucold meg a foglalatot ecsettel,majd tedd vissza a ramokat.Ennyiből nehéz segíteni...Esetleg háttértár hiba.Nézz smart értékeket,mit ír rá pl. a HDSentinel...
2022. febr. 20. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem egy végét járó SSD-nél produkált hasonlókat.
2022. febr. 20. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Első voltam.Kevés infó,és csak egy újabb felesleges kérdés lett itt a gyakorin.Lehet ram hiba,vagy csak hdd vagy ssd kábel hiba is.De még sokminden.A kérdező érthetőbben is fogalmazhatna.Elsőre mozgasd át a ramokat és az összes kábelt a gépben az alaplapnál.
2022. febr. 20. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát ennél érthetőbben már nem tudok fogalmazni vagy lefagy már mikor betölt nagy nehezen, vagy pillanatok alatt betölt és hibátlanul megy.
2022. febr. 20. 13:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!