Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A lapozofálj méreteit Kezdeti...

A lapozofálj méreteit Kezdeti és maximális méretet hány MB-re kell beállítani?

Figyelt kérdés

Nos egy haverom azt mondta, hogy a kezdeti méretet Kicsivel többre mint amennyi ramom van 8GB ram van a gépben és ő 9000 ezret javasolt. De én Kb 5000-re állítottam ezt mivel a gépem azt szokta csinálni, hogy kB 4-5 óra használat után általában újra kell indítani. Mert pl a böngésző régebben néha kiírta, hogy elfogyott a ram most már kevésbé írja ki. Viszont 4-5 óra múlva még mindig azt csinálja, hogy játszok valamivel és azt random bezárja illetve az asztal az ikonok körül befeketettik. Illetve néha megnyitja ilyenkor a Discordot. Bezzeg de a többi dolgot zárogatja befelé. A maximálisat beállítottam 16208 MB-re. Nem lehet, hogy ez kicsit sok főleg ezen a gépem. A Kezdeti méret meg esetleg az ilyes fajta hibákkal is lehetne több. A többi meghajtón D,G,F,H is érdemes beállítani ezt. Akkor még több ramot képes lesz felhasználni? Csak mert a helyet is megzabálja ez. Amit tudni kell a gépemről:

Windows 10 Pro Version 1803 OP rendszer van fent. tudtommal

500GB,160GB,80GB HDDk. A C meghajtón van kB 10GB helyem a beállítás előtt 30GB volt. És nekem az a kis hely az kell. Az 500GB 7200rpm. És ebből 150GB a C meghajtó amiről a rendszer fut.

Intel Core I5 2500

8GB DDR3 ram

GIGABYTE GeForce GTX 960 OC 4GB GDDR5 128bit (GV-N960IXOC-4GD) Videokari

Cooler Master 500W 80 Plus tápegység.

Ezekkel a specifikációkkal: +3.3V, +5V,+12V,-12V SVsa

Az előző Pentium D gépemen Radeon R5 230 1gb vga-val betudtam állítani azt, hogy a monitor által nem elérhető felbontások beállítása. Itt viszont valamiért nem találom sehol, hogy mégis hol kelhet. Így még az az 1080p-t sem élvezhetem ahol a kép tetejét nem is látom. :D Mivel alapból 1440x900-as a monitorom. De régen szerettem arra a virtuális felbontásra beállítani. Mégis ezzel mit tudok tenni?



2022. febr. 24. 22:56
 1/4 anonim ***** válasza:
96%

Mi lenne, ha automatán hagynád, hogy a windows szakértő módjára kezelje, ahelyett hogy beletrollkodsz valamibe amihez nem értesz?

Képes voltál leírni, hogy van 3.3 és 5 voltos ág a tápodon... Gratulálok

2022. febr. 24. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kisfiam te ne oktassal ki. Mivel sajnos automatikusan szeret kis mereteket bealítani. Es ahhoz, hogy a jatek meg a rendszer jobban fussol alapbol javasolt magunknak bealitani!
2022. febr. 24. 23:35
 3/4 anonim ***** válasza:

Tolj rá egy kibaxott pendrive-t, és állítsd be Ready-boost-nak.

Többre mész vele, mint ha a lapozófájllal bohóckodsz.

2022. febr. 25. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
90%
Egyébként pedig ha automatikusra állítod, akkor a méret mindig szükség szerint változik. Ha ránézel hogy mekkora, akkor csak az utoljára szükséges méretet látod. De nyugodtan oszd az észt továbbra is! XD
2022. febr. 25. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!