Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mennyire megbízható ez a...

Mennyire megbízható ez a vízhűtés?

Figyelt kérdés

Nemrég vettem egy számítógépet, amiben egy Jonsbo TW-240 RGB névre hallgató vízhűtés van. Teljesítményben nem rossz, játék mellett is 40-60 fok között mozog a proci hőmérséklete, átlagosan 50 körül játékban.


Van azonban egy Corsair A500 léghűtésem is, és nem tudom eldönteni hogy melyik legyen a gépben. Ehhez kérek egy kis segítséget.


Tehát teljesítményre nem rossz ez a vízhűtés, viszont nem ismerem, ezért kicsit félek tőle.


Attól is félek hogy az A500 mellett nagyon fog melegedni a proci. (I7 8700)


Tudtok erről a vízhűtésről bármit? Merjem használni? Az előző tulaj elvileg elég sokáig használta, azt mondta teljesen jól üzemel. Van valakinek tapasztalata vele?



2022. febr. 26. 12:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha nincs semmi gond a vízhűtéssel és csendesen tartja hűvösen a procit akkor használd nyugodtan.
2022. febr. 26. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 fukapapa27 ***** válasza:
Ahogy az #1-es válaszíró is írta nyugodtan hadd úgy ahogy van a vízhűtés jobban és biztosabban hűt mint a léghűtés és persze csendesebb is!
2022. febr. 26. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nálam Intel Core i7-8700K-ra egy Cooler Master Hyper 212 EVO volt szerelve és tökéletesen elég volt, Corsair A500 léghűtés sokkal jobban hűt azzal sem lenne gond.
2022. febr. 26. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem mindegy, ha elromlik majd a vízhűtés akkor van mihez nyúlni.
2022. márc. 1. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!