Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mit Csináljak, ha a Windows...

Mit Csináljak, ha a Windows grafikus illesztőprogram hibakód 43.ast ír?

Figyelt kérdés

Már mindent megcsináltam amit javasoltak, újra kitöröltem az eszköz kezelőben, újra telepítettem. Visszaállítani nem engedte korábbi verzióra.

GTX 1050Ti videókártya. Próbáltam felrakni az új frissítést a Geforce Experience programban, rámentem, hogy expressz telepítés, de azt dobta ki, hogy már felvan telepítve egy újabb verzió vagy ez a verzió. Máskor amikor feltelepítettem vagy a legfrissebb verzió volt, akkor nem volt ott, hogy telepítés, hanem az, hogy naprakész a verzió.

Mit tudnék ezzel ekzdeni? Telepítsem újra a gépet?



2022. márc. 4. 13:10
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Csökkentett módban inditsd el a Display Driver Uninstallert,és töröld fullra az összes nvidia drivert,aztán restart.Ezután telepítsd újra és menni fog.


Innen tudod leszedni


[link]

2022. márc. 4. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!