Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Adott egy LG monitor (modellsz...

Adott egy LG monitor (modellszám: 25um58), amihez nincsen tápkábelem. Kompatibilis hozzá ez a kábel? Ha nem akkor hol tudnék venni hozzá?

Figyelt kérdés

Így néz ki lefotózva a bemenet:

[link]


Nézelődtem neten, hogy mi lehetne jó hozzá és ezt találtam:

[link]


Az a baj, hogy nem értek hozzá és nem vagyok biztos benne, hogy ez kompatibilis lenne ezzel a monitorral? Szükségem van egy kis megerősítésre mielőtt megrendelem :D (tudom, vissza lehet küldeni ha nem jó, de nem akarok ezzel macerázni ha nem muszáj) Oda van írva, hogy kompatibilis LG monitorokkal, de azt sem tudom, hogy ezek szerint akkor minden LG monitornak ugyanilyen bemenete van?


Válaszokat előre is köszönöm!



2022. márc. 6. 14:00
 1/3 hypno ***** válasza:

Az adapter az jó.

A csatlakozón múlik a dolog. Ha a Gyári aljzat 6.5 x 4.4-es, akkor dombon a tanya.


Kicsit kutakodtam, de nem találtam a méretét. Mondjuk sanszos, hogy egyféle DC csatlakozóval készítették mindet. Az én LG 23MP55 monitoromhoz passzolna.

2022. márc. 6. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 hypno ***** válasza:
Nincs a haveri körödben senki egy működő LG monitorral? Még az sem kell hogy azonos legyen. Mert akkor az ő adapterét ki tudnád próbálni.
2022. márc. 6. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 3 napos mákos lecsó ***** válasza:
100%
Nekem is van egy ilyen monitoromat. És 3 különböző LG monitor van itthon. Mindegyikhez ilyen csatlakozó kell (tehát ugyan olyanok), szóval szerintem megrendelheted.
2022. márc. 6. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!