Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szerintetek a pentium g2020...

Szerintetek a pentium g2020 as gépen tudnám használni az xbox cloudot nem akadozna pl. A forza 5 rajta? 300ft az első hónap ugye. És a ps3 kontrollerrel működne?

Figyelt kérdés

2022. márc. 7. 10:30
 1/6 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

ennek tehat megfelelsz?


PC: Windows 10 - 2020 Oktober frissites vagy kesobbi,

20 Mbps (2,5MB/s) letoltesi sebesseg.


kellene tud hasznalni a ps3 kontrollert majd

2022. márc. 7. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Azt nem tudjátok esetleg hogy ez hogy van? Ugye nekem nincs xboxom. Ezen az oldalon van pc és konzol játékok fül is, de a konzlolosnál több játék érhető el felhőbe mint a pc-sen. A konzolost nem tudnám pcn játszani?
2022. márc. 7. 11:50
 3/6 A kérdező kommentje:
2022. márc. 7. 11:50
 4/6 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

eloszor is ha magyaro.n vagy akkor a magyaroldalt kell nezned


toltsd le az alkalmazast es azon belul valogass


mindegy hogy valami konzolos jatek akkor is elerheto lehet cloudon


viszont lehet xboxon is cloudolni ha erre gondoltal


ha amit linkeltel az ilyen lista akkor sajnos azok nem lesznek elerhetoek csak amik PC Cloudbol is elerhetoek


de alkalmazast tolsd le es ott nezelodj

2022. márc. 7. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha van egy olyan géped amin fut modern böngésző és nem nyöszörög teljes képernyős videólejátszáskor, emellett egy jó neted akkor elég nagy esélye van, hogy menni fog (telefonokról is!). 300Ft az első hónap mit veszthetsz ha kipróbálod?


Az xCloudhoz az Xbox Game Pass Ultimatera kell előfizetni, csak abban van stream. Használhatod a dedikált Appot vagy az xbox.com/play linket modern böngészőkből, de a Microsoft Edge optimalizálva van xCloudra. Normál esetben egy 1080p60fps képet kapsz. Ha jól emlékszem a legtöbb játékhoz kell kontroller mert az egér/billentyűzet támogatás még csak be lett jelentve. A játékok Xbox Series Xeken futnak így én úgy tudom, hogy csak PC játékokat nem lehet, de javítsatok ki ha tévedek. Ja és persze nem minden egyes Game Pass játékhoz van cloud támogatás, de azért a nagy része játszható úgy.

2022. márc. 9. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hamarosan lesz billentyűzet+egér támogatás Cloudra, én is azt várom. Egyébként a felhő alapú "streaming játék" egyik alapja hogy ne kelljen hozzá burátl gép. Csak egy stabil gyors internet kapcsolat, gép amit ez kezeli és voilá játszhatunk. De 300 Ft-ért tégy egy próbát, másnem kipróbálsz bár PC-s címet.
2022. márc. 10. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!