Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » 3 monitor csatlakoztatása...

3 monitor csatlakoztatása laptopra, amin nincs usb-c és displayport sem, lehetséges? Mivel? Természetesen mind önálló képpel kéne rendelkezzen.

Figyelt kérdés
2022. márc. 20. 14:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Van USB-s adapter is.
2022. márc. 20. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Laptop fuggo, az sokat segitene, ha leirnad konkretan milyen laptopod van. HDMI vagy VGA kimenet van rajta?

Letezik USBs adapter is bar az eleg gagyi kepet ad, excelezesre vagy chatelsre jo lehet egy USB adapteres is, de nem idealis ha folyamatos framerate kell.

2022. márc. 20. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Bocsi, nem az enyém a laptop, nem tudom a teljes specifikációt, de játékra akarná ismerős gyereke. Mondtam neki, ez nem ilyen egyszerű..
2022. márc. 21. 13:48
 4/5 A kérdező kommentje:
Majd azért elhozza a specifikációt..
2022. márc. 21. 13:49
 5/5 anonim ***** válasza:
Játékra 3 monitor? Hát hacsak nem egy minimum félmillás erőgép, akkor nem tudom milyen ezeréves játékot fog 3 monitoron tolni...
2022. márc. 21. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!