Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » 99%-os a HDD-m Kb. másfél év...

99%-os a HDD-m Kb. másfél év használat után a laptopomban. Ez normális?

Figyelt kérdés

Ezt a HDD-t szoktam használni torrentezésre. Rengeteget torrenteztem rajta az elmúlt másfél évben.

Ma megnéztem a HD Sentinel segítségével, és azt írja, hogy 99%-os a kondíció.

Ez jelent valami rosszat?


2022. márc. 21. 21:05
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Másfél év használat után ez a szám még jó is!

Ne aggódj.

2022. márc. 21. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
99% bőven elfogadható.
2022. márc. 21. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
100%-os kondíciója csak egy soha nem használt eszköznek lehet. A program nagy hibája, hogy egész számokkal dolgozik és nem kerekít felfelé. Lehet, hogy az a kondíció éppen 99,95%-os, de mivel nem írja ki a tört számokat, ezért az fogod látni hogy 99%-on áll, mintha 1 százalékot vesztett volna, közben kifogástalan és hibahatáron belül van. Meg úgy eleve, ha valami 99%-os minőségű a százból, nem kell kétségbe esni és úgy csinálni, mintha valami baja lenne.
2022. márc. 21. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Akkor már csak 148.5 évet használhatod.

Nem sok de majd veszel újat

2022. márc. 22. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Persze, hogy veszek! A dédunokákra is kell hagyni majd valamit, vagy az ük unokákra! :D
2022. márc. 27. 17:29

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!