Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogyan lehet letörölni egy...

Hogyan lehet letörölni egy telefon usb illesztőprogramját,de úgy, hogy a többi usb illesztő megmaradjon?

Figyelt kérdés

Samsung A52S 5G, Dell Latitude E7240 win7 64

Valószínűleg elnyomtam az engedélyeztetést a telefonon első csatlakozáskor és nem tudom megosztani USB-n keresztül a telefon netét. A telefon csak töltődik, tehát nincs fájl megosztás sem.

Ez egy autószerelő laptop tele minden féle diag kábel illesztőkkel. És nagyon szeretném, ha ezek megmaradnának, mert egy délután minimum visszarakni egyesével. És biztosan azt fogom elfelejteni feltelepíteni ami legközelebb kelleni fog :))



2022. márc. 31. 15:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Bedugod a telefont, eszközkezelő a gépen, kiválasztod a telefont, illesztőprogram törlése. De ebben az esetben inkább a telefonon kéne keresni beállítást, ami szerint mit csinál ha csatlakozik.
2022. márc. 31. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nem csinál semmit a telefon csak elkezd tölteni.

Az eszközkezelőben nincs ott a telefon. Nincs a plug ang playbe, hordozható eszközökben és az usbnél sem.

A laptop sem jelzi a csatlakozást.

2022. márc. 31. 19:22
 3/5 anonim ***** válasza:
Akkor nincs is fent az illesztő program. A telefonhoz való illesztőt töltsd le a gépre. Pl. Iphonenál Itunes.
2022. márc. 31. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Rájöttem :)


Start -->számítógép (jobb gomb-->kezelés)-->eszközkezelő-->művelet-->régi típusú hardver hozzáadása-->tovább-->Telepítse a hardvereszközt, amit a listából jelölök ki-->Átviteli kábelek-->tovább...


Telefon csatlakoztatása--> telefonon engedély megadása

2022. ápr. 3. 20:20
 5/5 A kérdező kommentje:
és megint nem működik... feltelepítette az illesztőket, sikerült a net megosztás. lecsatlakoztam, gondoltam megint megpróbálom, és megint nem működik. csak tölt a telefon
2022. ápr. 3. 20:38

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!