Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Egy 500-600e forintos számitóg...

Egy 500-600e forintos számitógép mennyit időt fog bírni? Hány évet kb?

Figyelt kérdés
5-6-7 évre gondolok én.

2022. ápr. 10. 15:05
 1/5 anonim ***** válasza:
68%

Attól függ ez használt ár, vagy új, meg ugye pontosan mit tartalmaz.


Nekem 1 milliós gépem van amit 4-5 éve vettem a saját igényeimet kiszolgálja full hd-ban régebbi játékok, de ha mondjuk mai játékokat akarnék 4K-ban tolni maxon azt már nem szeretné.

2022. ápr. 10. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

5-6-7 évet bőven. Nekem egy hónapja lett 5 éves a gépem, amit akkor ~300ezerért tettem össze. Még mindig kiszolgálja az igényeim, sokat nem játszok de 1440p monitoron 60fps-t hozza, 4K videót simán viszi. Mivel a játék ma már nem nagy igény nekem, szerintem addig fogom használni amíg tönkre nem megy valami. További 5 évet SIMÁN.


Persze nem mindegy te mire akarod használni. Ha legújabb játékokkal 4K max grafikán, akkor talán nem fog 10 évet bírni.

2022. ápr. 10. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem bármennyit, ha nem ütöd. Vagy is a garancia lejártáig ki kellene hogy húzza. Persze a cpu pasztáztatása nem árt rendszeresen.
2022. ápr. 11. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Attól függ mire használod, ha mást is csinálsz rajta videójátékozáson kívül, akkor sokáig bírja.
2022. ápr. 12. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egy gép bármeddig jó. A 20 éves XP-s gépet is vígan tudnád használni a mai napig, HA az igényeid nem változnak. Nekem van 3. generációs procival szerelt gépem, lassan 10 éves lesz. i5-3570, 8GB RAM meg SSD. Ugyanolyan gyorsan tudok rajta gépezni (böngészés, letöltés, video, zene, dokumentumok) mint egy vadiúj gépen. Szóval ha csak ennyi az igényed, akkor 15 évet simán rászámolhatsz.
2022. ápr. 12. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!