Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Laptopoknál a hütés megoldása...

Laptopoknál a hütés megoldása nem annyira, jó mint a PC nél, de mégis a komolyabb laptopokba már van normális hűtés, mondjuk asus k50 v vmi gamer laptopoknál, azok mennyire hütenek?

Figyelt kérdés
2010. szept. 15. 16:15
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Neked mire fel lett ekkora arcod? Én csak rávilágítottam a tényre, hogy egyáltalán nem jobb vétel a te géped, mert az Asus-ban egy sokkal-sokkal erősebb vga van. Van akinek ez a szempont és így már a géped szóba sem jöhet.


Ne röhögtess már azzal, hogy az intel vga-t a geforce-hoz akarod hasonlítani. Miért ratyi? Minden játékban legalább 4-5x annyi (vagy több) fps-t hoz az nvidia, mint az intel. Így azért igen... ki lehet jelenteni, hogy az intel elég gyengus.


A személyeskedés meg mire kell? Amikor nem tudsz érveket felhozni ezt veted be? Alázol? Egyébként ha tudni akarod, egyáltalán nem kötődöm a játékokhoz, közel 4 éve Linux az elsődleges oprendszerem. Amire te használod arra meg pont elég a gyengébb proci, mivel ezek pont a vga hardveres gyorsítását használják (a ps-t kivéve), szóval ez öngól. Az Asusban egyébként Core2Duo van és nem Dual Core... "okoska".


Ha már személyeskedünk: te egy igazi hülye vagy, aki valamiért nagyon okosnak képzeli magát!


----------


A kérdésre válaszolva: komolyabb hűtés van a prémium gépekben, de attól még fűtenek nagyon (ölben nem túl kényelmesek). Érdemes alájuk notebook-hűtőt tenni.

2010. szept. 15. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Gondold úgy engem azt hiszed érdekel a te véleményed?

Te kezdtél okoskodni hogy nincs 1,5Gb...

Amúgy meg simán visz mindent, szóval egyáltalán nem kevés számomra.

Nem én hasonlítom, csak egy táblázatot linkeltem, amit MÁS (!) csinált.


És hidd el te se vagy annyira okos mint amennyire annak gondolod magad:)


Szerintem felesleges ezen vitatkozni...Úgyis mindenki (Veled meg velem is számolva!) csak nagyképűsködik interneten...Szóval ezek már alapból veszett ügyek...


Kérdezőnek:

Ha játékra szeretnél gépet, én már akkor kifejezetten játékra szánt notebookot vennék.

2010. szept. 15. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
kösz mindenkinek,ne offoljátok egymást,értelme nincs,amúgy a notebook hütő jó ötlet...köszi...
2010. szept. 15. 21:30
 14/14 anonim ***** válasza:

"Te kezdtél okoskodni hogy nincs 1,5Gb... " Hát de nincs is na...


"Úgyis mindenki (Veled meg velem is számolva!) csak nagyképűsködik interneten" Akkor nagyon rossz helyeken mozogsz... én általában értelmesen tudok fórumozni mindig.

A linkelt táblázatból meg nem tudom, hogy mit kéne leszűrni.


"hidd el te se vagy annyira okos" Ezt honnan tudod? Mert legalább hülyeségeket nem írtam...

2010. szept. 16. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!