Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Létezik ilyen külföldi weboldal?

Létezik ilyen külföldi weboldal?

Figyelt kérdés
Az egyik hazai webáruházban láttam, hogy jelölik, hogy mekkora hibaarány volt a termékben. Akarok venni egy külső HDD-t és szeretném megnézni nagyobb mértékben is ezt az értéket. Létezik olyan weboldal, ahol ez lehetséges?

2022. ápr. 23. 07:39
 1/5 anonim ***** válasza:

Ezen már én is sokat gondolkodtam... Én azt találtam ki magam számára, hogy nagy áruházak oldalain nézem meg adott termékek esetén az értékelést és azt, hogy az adott értékelés hány felhasználótól származik.

HDD-k esetén amit találtam, az csak szerver-meghajtókra vonatkozó statisztika volt...

Azzal, hogy nagy áruházak oldalán nézem meg az adott terméket, abban reménykedek, hogy adott termékből a "rossz szériát" is sikerül elkerülni, amikor adott modell nem túl sikeres.

Néha elég az arukereso.hu oldalon megnéznem hogy meggyőződjek róla: "érdemes megvenni", van hogy Amazon-on keresek adott termékre, vagy megnézem Ebay-n is például.

2022. ápr. 23. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Árúkeresőt én is szoktam nézni és az alapján szűkítettem is, de azt látom, hogy sokan 1 hónapon belül írnak véleményt, akkor pedig még nem jönnek elő a hibák. :(


Az amazon és a szerver statisztikák jó ötlet, ment a zöld! :D

2022. ápr. 23. 09:26
 3/5 anonim ***** válasza:
A szerver-statisztikás HDD-oldallal az a baj (nem nagyon fejtettem ki első hozzászólásban), hogy nem felhasználóknak árult HDD-k vannak benne, hanem NAS-be meg szerverekbe szántak.
2022. ápr. 23. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha az iponra gondolsz, ők azt is hibásnak számolják amit simán csak visszaküldtek, vagy meggondolták magukat a vásárláskor. Nehogy azt hidd, hogy az annyira megbízható statisztika, inkább csak dísz, giccs, hogy ők elmondhassák, náluk ilyen is van, ezért ott fogod megvenni.
2022. ápr. 24. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen, én is meg szoktam nézni azért ott az adott termék statisztikáját.
2022. ápr. 24. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!