Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért kevés 512 giga SSD...

Miért kevés 512 giga SSD játékokhoz?

Figyelt kérdés
2022. ápr. 23. 21:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
77%

Melyik pistike szerint?

Ha van par kedvenc, arra eleg, ha orrba-szajba torrentezni akarsz, akkor keves.

A te igenyed a donto!

2022. ápr. 23. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
88%

pár mai játék elfér ennyin is.


ha 30-40db 4k filmet töltesz le akkor hamar megtelik.

2022. ápr. 23. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
91%

"Melyik pistike szerint?"


Pl szerintem. :D

Van egy rakás népszerű játék ami nagy helyet foglal. A Warzone is már 100GB felett van, a GTA V is és ha az egyszeri user feldob 3-4 ilyne játékot akkor kifut a fél TB-ból.

2022. ápr. 23. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 512 SSD + 2TB HDD bőven elég.


Néhány játék (50+ GB-osak) a HDD-n van.

2022. ápr. 23. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
67%

Lehet az 512GB is bőven elég, ha valaki olyan és annyi játékot használ aminek elég. :)


Én ilyen 50+GB-os cuccot már nem telepítenék HDD-re, ezért nem is szoktam ajánlani ezt a felállást új gép vásárlásánál, de lehet így is ( anno csak így lehetett és túléltük ).

2022. ápr. 23. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
89%

Egyedül a betöltéseknél érezni, hogy nem SSD-ről megy az adott játék.


Menet közben nincs számottevő különbség.


Az, hogy egy-egy pálya nem 5, hanem 10 másodperc alatt töltődik be, nem olyan nagy probléma.


Munkához persze gond lenne, de a rendszer és az összes program az SSD-re van telepítve (Csak néhány játék van, ami nem arról fut)


Jelenleg nem engedhetem meg magamnak egy 2TB-os vagy nagyobb SSD vásárlását

2022. ápr. 23. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem kevés.


Némely játék már önmagában 60-70GB de van olyan is amelyik 100GB felett van.

Jó nyilván, ha úgy játszik valaki, hogy feltelepíted és miután kijátszod a játékot akkor törlőd, úgy elég tud lenni. De manapság már nem megfizethetetlen az 1TB játékra. (Erre még csak M.2 NVME SSD sem kell.)


Egy sima Sata III-as 1 TB SSD olyan 35 ezer forint kb.

2022. ápr. 23. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Önmagában nem kevés. Legalábbis nem sok játékról tudok, ami 200 GB-nál nagyobb.

Viszont ha 5-10 nagyobb játékot a gépeden akarsz tudni, akkor bizony AA(A) címekből lehet, hogy ennyi már nem fog elférni. Főleg, hogy maga a Windows is közel 30 GB, az Office is hozzácsap még párat...

Szóval helyesebb lenne azt mondani, hogy egyik játékhoz sem kevés, de hamar megtelhet.

2022. ápr. 23. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Mikor már 100GB-körül van sok játék, azért lehet kevés lesz egy idő után.

FH4 és FH5 mindkettő 100GB fölött GTA V szintén 100 fölött, nekem ezzel már 300GB el is ment.


Betöltés tekitnetében meg azért még a felénél is kevesebb idő, sőt, FH-k esetében pl azt is észre elhet venni hogy míg HDD-n voltak addig megesett,h ogy gyorsabban haladva láttam ahogy a texturák jelentek meg előttem, vagy épp egy ideig nem volt ott semmi SSDvel ez teljesen eltűnt.

2022. ápr. 23. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Felhasználófüggő. Nekem sosincs fent 2-3 játéknál több ezért a 256 GB-os SSD-m mindig elég volt, pedig gamer vagyok (nyilván tárolásra HDD-t használok)


A windowst próbálom "tisztán" tartani, felesleges programokat eltávolítani, stb. így aki kicsit odafigyel annak egyáltalán nem kevés a fél terra

2022. ápr. 24. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!