Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Leeset a base stationom! Mit...

Leeset a base stationom! Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Nemrég vettem egy htc vive-ot, amimor megjött összeraktam, viszont az egyik base stationt véletlen leejtettem. Nem esett nagyot, ezért azt gondoltam nincs baj, viszont amikor elkeztem játszani, nem érzékelte a mozgásom.Utána néztem, viszont 75.000Ft lenne egy új, ezért inkább vagy megjavítom, vagy elviszem szervízbe.


Valakivel már volt ilyen? Ha igen, akkor hogyan javította?


Válaszokat előre is köszönöm!



2022. ápr. 24. 18:37
 1/7 anonim válasza:
Csavarozd szét a base station és nézd meg mi a gond. Lehet hogy csak egyszerü mechanikai hiba.
2022. ápr. 25. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Szétszettem és láttam hogy az egyik műanyag lencse leesett. Visszaragasztottam, de még így sem lett jó.
2022. ápr. 30. 21:54
 3/7 anonim válasza:
Oculus Quest 2 est használok. Mindnekinek ajánlom elsö/olcsó VR élménynek. HTV VIVE COSMOS ELITE HDM töl szabadulnák. Nincs hozzá base stationom. Az nélkül használhatatlan. Amúgy túl drága és kevesebbre képes mint pl. az OQ2.
2022. máj. 1. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Oculust nem szeretnék, mivel utálom az összes meta kzössegi oldalt, és hirhedtek az adatlopásokról.
2022. máj. 2. 19:40
 5/7 anonim ***** válasza:
quest 2 az npc választás
2022. máj. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
De kéri a facebook accontot is.
2022. máj. 3. 07:16
 7/7 anonim válasza:
6! pont ez miatt vettem HTC VIVE COSMOS ELITEt. Elhibáztam, mert hittem az FB vel kapcsolatos ijesztgetéseknek. 500 EUR omba került. OQ2 2 év után is nagyon jó start cucc nak tartom bárkinek.
2022. máj. 3. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!