Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A Hardverapró megbízható oldal?

A Hardverapró megbízható oldal?

Figyelt kérdés

1: az eladónak amikor valaki megveszi a termékét és értékelni akarja, akkor azz jóvá kell hagynia, mivan ha rossz értékelést ad meg jogosan és akkor azt nem fogadja el? És azért mincs negatív értékelése. Ilyen van?

2: hogy csinál másik fiókokat és azokkal saját magát értékeli pozitívval.

3: Hány pozitív értékelés felett érdemes vásárolni?

Köszönöm a válaszokat!



2022. máj. 3. 07:10
 1/8 anonim ***** válasza:
83%
Az oldal megbízható, de soha senki nem fog neked garaciát vállalni az eladókra. Ilyenről me is álmodozz, sehol nem lètezik.
2022. máj. 3. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%
Viszonylag megbízható, jobb mint a jófogás vagy a facebook marketplace. Nyilván bele lehet futni csalóba, azért írják az oldalon, hogy ne utalj előre. Nincs általános szabály hogy hány + felett vásárolj, nekem pl csak 14 van, pedig több mint 10 éve vagyok regisztrált. Azért csak ennyi, mert nem vagyok kereskedő, kevés üzletem van, azt adom el amire már nincs szükségem, nem ebből élek.
2022. máj. 3. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
82%

#1 "Ilyenről me is álmodozz, sehol nem lètezik."

De igen, több oldal így működik. Pl. ebay, aliexpress, hogy a legismertebbeket említsem. Persze attól még érdemes óvatosnak lenni.

2022. máj. 3. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
70%
#3 Ja hogy ott is használt dolgokat árulnak? Nem is tudtam...
2022. máj. 3. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
2022. máj. 3. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
77%
Az eladó tudtommal csak a vásárlás tényét hagyja jóvá, onnantól kezdve a véleménybe nincs beleszólása. Másképp nem is lenne értelme az egésznek.
2022. máj. 3. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
78%
#3 Nem ez volt a kérdés. Egyébként ebay-en vannak használt dolgok.
2022. máj. 3. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

1: Ha nem fogadja el / visszadobja akkor írsz a moderátoroknak, és ők tudnak segíteni, és tudod értékelni az eladót.


2:Nem lehet új fiókot regisztrálni.

Ha van "A" fiókod, akkor nem lehet "B" is, mivel egy IP-n használod őket, az újabbat letiltják, és az értékelést is törölni fogják.


3: Ez nincs kőbe vésve, ahánytól jónak látod.

Ha egy olyan eladótól vásárolsz, aki foglalkozik egy fix termékkel, azzal nem lesz probléma.

2022. jún. 2. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!