Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Az Intel miért nem tud dedikál...

Az Intel miért nem tud dedikált videokártyát csinálni?

Figyelt kérdés

Tudom volt egy két termék de a kérdést úgy értem hogy nagy számban mint az amd-nvidia.


Vagy akár azt is kérdezhetném hogy az nvidia miért nem gyárt x86 cpu kat vagy a Samsung.


Persze erre könnyen rá lehet vágni hogy mert nem tud, de itt jön ami igazából érdekel mert nem tudom elképzelni hogy megy ez.


Lehet hogy igazából mindegyik tudna csinálni mindent csak arról van szó hogy ha már évekkel korabban az egyik megcsinálta akkor onnantol olyan szabadalom van a technológián hogy ha más is meg akarná csinálni akkor kifizethetetlen jogdíjat kellene fizetni egymásnak a törvények alapján? Ez az egésznek az oka? Vagy arról van szó hogy fogalmuk sincsen róla hogy hogyan kell a fennt említett dolgokat megcsinálni?


Valaki pontosan el tudná nekem magyarázni marketing bullshit nélkül?


2022. máj. 4. 09:11
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

A DG-1 már lassan egy éve elérhető az OEMek számára és már majdnem hozza a GT1030 szintjét :D


[link]

2022. máj. 4. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!