Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Meik a jobb? Remélem hogy...

Meik a jobb? Remélem hogy ezekből jó asztali játék[gamer] pc konfig lessz.

Figyelt kérdés

Sziaztok Annyi lenne a kérdésem meik a jobb?

ez a AMD ? [link]


Vagy az intel? [link]


És még pár cucc hiányzik belőle.Azt szeretném megkérdezni hogy még mi és az kb mennyi?Hogy kb 150 ből kijövök -e?Ha részletesen elolvasnám tudnám mi kellene még bele csak igy fejből ilyenn fejfájással nem forog az agy,


De ajánlhattok ti is jó konfigokat amik 3gb memó feletiek és 250 gb wincsi+ okés ne gagyi vidi kártyás legyen.


Na akkor meiak a jobb és game lésre meik alkalmasabb?


2010. szept. 16. 22:12
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Figyu nem tudnál egy olyan linket idelökni ahol olyasmi konfigot lehet venni amit te ajánlottál?
2010. szept. 17. 21:48
 12/17 A kérdező kommentje:
A ház az már van,de lökheted házzla is a konfigot,mert eladom a házat ha valakit érdekel itt a tipkus:Raidmax Ninja
2010. szept. 17. 21:53
 13/17 A kérdező kommentje:
Különben azért akarok jó gamer gépet szerezni mert a régi tönkrement,És a szponzor fenyeget hogy kitesz ha nem szerzek másikat és én ebből élek,Ja igen a legjobb barátomtól vettem az előzőt csak ő autó balesetben meghalt !Zsoca sose felejtünk!
2010. szept. 17. 22:03
 14/17 A kérdező kommentje:
És ha amit utoljára összedobtál azokat használtba veszem meg az kb mennyi 100ba kijöhet?
2010. szept. 17. 22:18
 15/17 anonim ***** válasza:

én az ipon.hu-ról állítottam össze, és onnan vannak az árak, nagyon megbízható bolt és nagyon olcsó is, megrendeled, holnap már személyesen átveheted, vagy ha házhozszállítás van akkor még +1 vagy 2 nap, nézegettem használtakat,de ilyesmiket nem adogatnak el nagyon még

a videokártyából viszont van eladó, és egy 10.000 forintost le tudnál csípni:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

az egyiknél van beszámítás, talán lehet tudsz élni vele

veheted amúgy ház és táp nélkül is, de akkor nem szerelik össze az ipon.hu-n bár..ha ígyis átpakolnád másik házba akkor tök mindegy

még egy kérdés: PhysX kell neked hogy támogassa a videokártyád?

2010. szept. 18. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Ha a vidi kártyát kicserélem egy ilyenre SAPPHIRE 11167-02-20R HD5570 1GB GDDR3 HDMI PCIE ez 21 azaz kb 20assal olcsóbb!Különben a 2 között mi a különbség azt leszámítva hogy az eggyik ddr5 az amit feltettem az meg DDR3,Mia 2 közt a kül. a memo fajtáján kivül?Teljesitményben is van?
2010. szept. 18. 09:52
 17/17 A kérdező kommentje:
Különben meik a legjobb videó kártya márka 50e ig?Geforce v Ati vagy a legjjob márka 50 ig meik?
2010. szept. 18. 09:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!