Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi lehet a baja az egeremnek?

Mi lehet a baja az egeremnek?

Figyelt kérdés
Mostanaban arra lettem figyelmes hogy az egerem elrantja a kurzort jobboldalra fel... ez mitol van?
2022. máj. 15. 15:52
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Elromlott.
2022. máj. 15. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
82%

Illesztő program, vírus, kosz szennyeződés az érzékelőn és\vagy egérpadon, csatlakozás az alaplapon bekoszolódott (párszor neki mentél) (mostanság usb), elem (ha nem kábeles)

szóval van egy pár lehetőség, én úgy jártam hogy jobb klikknél a kurzol bal oldalára dobta ki a helyi menüt, utánanéztem neten és regedit lett a vége. de csak egyszer csinálta, a következő újratelepítésnél már nem és azóta sem :) Esetleg csinálj registry takarítást ha nem szoktál, Több most nem jutott eszembe

2022. máj. 15. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Szirty ***** válasza:
Koszos.
2022. máj. 15. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Valószínűleg kosz van az optikai résznél, szerezz be egy fülpiszkálót, azzal szárazon kicsit pucold meg.
2022. máj. 15. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!