Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nem tudom nézni az...

Miért nem tudom nézni az adást a DVB Dream programban?

Figyelt kérdés

Van egy TBS6590 dvb-s2 tuner kártyám a gépben, erre van rákötve az Unicable II LNB, és DVB Dream programban eddig működött az adás.

Először az történt, hogy egyes csatornák nem működtek, kb a csatornák fele, máskor meg azok a csatornák nem működtek amik előtte igen és azok működtek amik előtte nem. Tehát változó volt hogy mikor melyik csatorna működött, de ha kiléptem a DVB Dream-ből, és újra elindítottam, akkor működött az a csatorna amit utoljára néztem. Amelyik csatorna nem működik, annál alul azt írja, hogy Erősség: 0% Minőség: 0%, amelyik műödik annál meg Erősség 35% Minőség: 45%

Most pedig egyik csatorna se működik már, amelyiknél kiírja hogy Erősség 35% Minőség: 45%, azok működnek pár másodpercig, aztán leáll, de a legtöbb csatorna már csak kép nélkül, csak hang megy pár másodpercig, aztán leáll.

Közben van egy Amiko Linux-os műholdvevő box-om, azon is bekapcsolom az adást, azon megy rendesen, de ha számítógépen csatornát váltok, akkor 1-2 másodpercre megáll az adás az Amiko box-on. De csak akkor ha olyan csatornára váltok ami nem működik, ha olyanra váltok a gépen ami működik, akkor nem áll meg az adás az Amiko box-on.



2022. máj. 21. 07:43
 1/2 A kérdező kommentje:
Arra gondoltam hogy vagy az Unicable II LNB ment tönkre, vagy a dvb-s2 tuner kártyám.
2022. máj. 21. 07:46
 2/2 A kérdező kommentje:
Vagy nincs jól beállítva az antenna, meg amúgyis kicsi az antenna, télen lett felszerelve, akkor működött. Az is lehet hogy az baja hogy nyár van.
2022. máj. 21. 07:52

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!