Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szerintetek megéri Ps Vitát...

Szerintetek megéri Ps Vitát venni 2022-ben?

Figyelt kérdés
Megjelenéskor nagyon szerettem volna egyet venni de sajnos végül nem vásároltam. Most lehetőségem nyílt megvenni egy használt készüléket, és nagy dilemmában vagyok hogy megvegyem-e. Mennyire tudja lekötni az embert egy ilyen konzol, illetve van értelme még ilyet vásárolni?

2022. máj. 26. 23:26
 1/5 anonim ***** válasza:
70%
Hogy mennyire tudna téged lekötni, arra csak te magad tudsz válaszolni. :) Hogy megéri-e, arra is ugyanez a válasz. Én ha valamit meg akartam volna venni, és végre alkalma van rá, biztos kapnék az alkalmon. Persze, én az az ember vagyok, akit még a NES- és Atari2600-as játékok is képesek lekötni.
2022. máj. 26. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
41%
Igazából már egy átlag telefon többet tud kényelemsen teljesítményben, max ha van valami játék ami csak arra van és azzal akarsz játszani akkor emgérheti, amúgy nem igazán.
2022. máj. 26. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
64%
#2: Csakhogy a nettó teljesítmény nem minden. Egy telefonon nincsenek megchanikus akció- és irányítógombok, amik nélkül eléggé macerás tud lenni játszani. Lehet, persze... de messze nem ugyanolyan.
2022. máj. 27. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
75%
Na ne viccelj. USB-n olyan kontrollert dugsz rá, amit nem szégyellsz. Ezért venni egy konzolt nevetséges a mai világban...
2022. máj. 27. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
78%

Akkor már "Steam Deck"

[link]

2022. máj. 27. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!