Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Gamer Pc-t próbálok összerakni...

Gamer Pc-t próbálok összerakni. Ti honnan szoktatok rendelni, vásárolni hardvereket?

Figyelt kérdés
2022. máj. 30. 16:09
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

foramax.hu

[link]

2022. máj. 30. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
2022. máj. 30. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ahol jobb aron van. Hardverapro, alza, szamtechboltok..
2022. máj. 30. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 xKakashix ***** válasza:

árukereső-t szoktam elsőként alapul venni, de nem mindig mutatja az összes boltot ott sem, szóval mellé még google, és ár alapján próbálok úgy választani, hogy a lehető legtöbb alkatrészt egy boltból vegyem ami megbízható

ha használt cucc és érdekel akkor hardverapró

2022. máj. 30. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 xKakashix ***** válasza:
is*
2022. máj. 30. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Először összeírom a komplett alkatrészeket majd kinézem árukeresőn hol olcsóbb. Van ahol több ezer, vagy akár tízezres eltérés van ezért nem ajánlatos csak egy helyről válogatni, de két helyről azért összeszokott állni a dolog.


Használt cuccot még nem vettem, engem megnyugtat ha valami új és garanciás (így is volt probléma de azonnal cserélték, egy egyszerű noname felhasználónál macerásabb ha probléma van mint nagy cégeknél de ezt mindenki maga dönti el)

2022. máj. 30. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!