Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » 3 éves Lapos Lítium polimer...

3 éves Lapos Lítium polimer (!?) akksi ha púposodik laptopban, akkor segíthet rajta a tűszúrás a nejlon burkon? Kezdi szétfeszíti a házat, és beszerezhetetlen.Ha kiszerelem akkor, nem indul a laptop. Ötletek, hogy hogyan kössem, vagy oldjam meg?

Figyelt kérdés

2022. jún. 2. 09:23
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Ha a cellák nélkül a vezérlőt valahogy lehetne kötni, akkor az is megoldás lenne (csak nemtudom hogy) Két cellás, négy vezetékkel, kettő piros kettő fekete a vezérlőjén. Vagy szerezzek cellákat valahogy? Addig is kéne a gép, de akksi nélkül nem indul töltőről.
2022. jún. 2. 09:26
 2/15 anonim ***** válasza:
Ne használd, mert felrobban. Miféle laptop ez? Ha neves gyártó laptopja, akkor biztosan lehet hozzá kapni akkumulátort.
2022. jún. 2. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

"segíthet rajta a tűszúrás a nejlon burkon?"

Nehogy ilyemikkel próbálkozz! Fel is robbanhat egy ilyen beavatkozástól.

2022. jún. 2. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Már kiszúrtam, megy.

Ha a gáz nem tud begyűlni, nem robban.


Neves gyártó?

A világ melyik tájáról?

Kb az összes neves a saját régiójában, és ugyanazokból az alkatrészekből építkezik minden "márka", a kérdés csak az, ki milyen mélyságig cimkézi fel.

2022. jún. 3. 08:55
 5/15 A kérdező kommentje:
A kötést vagy a vezérlőt nem vágja valaki ezeknél az eszközöknél? Pontosabban, azt hogy miért nem indul el akksi nélkül csak töltőről a laptop?
2022. jún. 3. 08:57
 6/15 A kérdező kommentje:
Át kellene hidalni a tápfeszt a cellák kontaktjaira? Vagy kondenzátort rakjak be a cellák helyett?
2022. jún. 3. 08:58
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

"Ha a gáz nem tud begyűlni, nem robban."

Taps-taps!

És szerinted az a gáz miért, és hogyan került oda?

És szerinted mi a rákfenéért tették egy jól szigetelt burokba?


"Kb az összes neves a saját régiójában, és ugyanazokból az alkatrészekből építkezik minden "márka", a kérdés csak az, ki milyen mélyságig cimkézi fel."

Igen, a CBA-s büdöshús, meg Pápai Hús termékei is ugyanazokból az állatokból származnak. Mégse mindegy, hogy melyiket veszed meg.


"Át kellene hidalni a tápfeszt a cellák kontaktjaira? Vagy kondenzátort rakjak be a cellák helyett?"

Csinálj, amit akarsz, úgyis a saját fejed után mész. Az egyetlen értelmes megoldás az lenne, ha új akkumulátort vennél, de azt úgysem fogsz, annál nagyobb Janinak képzeled magad.

2022. jún. 3. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

"És szerinted az a gáz miért, és hogyan került oda?"


Sav meg a cella anyaga eloxidálta egymást a sok töltés / kisüléstől.


"És szerinted mi a rákfenéért tették egy jól szigetelt burokba?"


Környezetvédelmi okokból.



"Az egyetlen értelmes megoldás az lenne, ha új akkumulátort vennél"


Vennék én, de nem kapni, talán cellát külön sikerül szerezni, de az is hónapok mire ideér... Nekem meg addig is gép kell!

2022. jún. 3. 19:29
 9/15 A kérdező kommentje:

Egyébként nem Jani vagyok, hanem Csabi.

Amióta kiszúrtam ezt a szart azóta nem is melegszik úgy mint előtte!

2022. jún. 3. 19:30
 10/15 anonim ***** válasza:

Majd lesznek ott más problémák.

De megvárom, hogy magadtól rájöjj. :-)

2022. jún. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!