Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyiket választanátok??

Melyiket választanátok??

Figyelt kérdés
HyperX Cloud Alpha S Black vagy HyperX Cloud Flight?

2022. jún. 4. 02:59
A kérdező szavazást indított:
HyperX Cloud Flight
HyperX Cloud Alpha S Black
HyperX Cloud Alpha S Blue
7 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
50%
Csak a pontszám miatt szavaztam, szánalmas, ha valaki ilyen döntésképtelen, és a saját ízlését sem ismeri. Még csak nem is egy pólóról van szó, ami esetleg valakinek szúrná a szemét, nincs szem előtt, egyik sem kirívó, teljesen mindegy (ha a színt nézzük). Ráadásul linkelni sem vagy képes őket.
2022. jún. 4. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Egyiket sem, sima HyperX Alpha és hozzá egy normálisabb DAC+AMP(E10k TypeC pl.).

Kijön ugyan annyiból, de jelentősen jobb hangminőség.

Nem mellesleg úgy tudom mindegyik Takstar Pro 80, sok változtatás nincs.

2022. jún. 4. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Szerintem inkább vegyél Razer nekem több ismerősömnek van, volt és mindegyikük meg volt elégedve vele. Személy szerint a Razernek jobb a hangminősége mint HyperX nek.
2022. jún. 6. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

#3.Dehogy jobb, a HyperX Cloud/Cloud2/Cloud Alpha és társai Takstar Pro80 klónok, ami azt jelenti hogy zenére teremtett fejhallgatók átlagon felüli hangminőséggel. Jó térrel, populáris hangzással ami elég részletes is.

Ha van alatta komolyabb forrás simán a legjobb zárt fejesek között van.

Takstar Pro80 nyilván studió fejhallgató, ATH-M40X-el szokás egy lapon említeni, nem gamer fejhallgatókkal. Nem véletlenül a legelterjedtebb és az audiophile közösségben is elismert darab.(ami azért nagy szó)

2022. jún. 6. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!