Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Billentyű switchét ki tudom...

Billentyű switchét ki tudom venni és kicserélni egy másikra?

Figyelt kérdés

Nagyon régóta nem gépeztem, és most az lenne a baj, hogy:


A "q" gomb ami nem mindig érzékel, ki tudom venni valahogy, és egy másikat berakni helyette? Vagy ez kuka így? Valahogy ki kéne venni, hogy ki tudjam takarítani.


Csatolok egy képet elég gusztustalan tudom, de most akarom kitakarítani valahogy. Csak ecset sincs itthon.


Valahogy ki kéne szedni, mert mintha rozsdás lenne. Olajt rakjak rá vagy takarítsam ki simán?


A kép: (csak erős idegzetűeknek)


[link]



2022. jún. 4. 14:26
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha hotswap billentyűzet, akkor szabadon cserélgethetők a switch-ek benne, az alján és tetején lévő lábak közötti vízszintes nyílásnál fogva ki lehet húzni a foglalatból, és kicseréled egy ritkán használttal pl. az F-sorból.

[link]

Ha nem, akkor az oda van forrasztva.

2022. jún. 4. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi szépen, járt hozzá ilyen kiszedő megkeresem és megpróbálom.



Ment a zöld.

2022. jún. 4. 14:55
 3/4 Szirty ***** válasza:
Pl. fóliabillentyűzet esetén esélyed sincs. Az egész fóliát cserélni kell de annak beszerzése nem egyszerű és rendszerint arra energiát, időt, pénzt fordítani fölösleges.
2022. jún. 4. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Kérdező95 ***** válasza:
Ha leírod hogy milyen márka és típusú, akkor lehet többet tudunk segíteni
2022. jún. 4. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!