Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nem működnek egymás...

Nosound kérdése:

Miért nem működnek egymás mellett a Memóriák?

Figyelt kérdés

Eddig tökéletesen müködtek egymás mellett,de miután kitakarítottam a gépet csak az egyiket ismeri fel.2x4 GB memóriáról van szó.Egyenként kipróbáltam mind a két Slotba és elindult a gép a rendszer alatt is müködtek,ahogy kell.

A Memóriák működnek és a Slotoknak sincs baja.A BIOSt visszaállítottam gyárira.Köszönöm előre is.

Alaplap Gigabyte P61-s3

Rám 1x4 Gb Geil 1333mhz

1x4 Gb Ripjaws 1333Mhz.



2022. jún. 13. 18:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Mert 2db modul esetén usermanual szerint az A2 B2 be _kell_ tenni ami nincs egymás mellett..
2022. jún. 13. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hááát igen, hova pattintottad...ahogy előttem utalt rá...nem mindegy.

Van hogy figyelmetlen az ember.

2022. jún. 13. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

2 Slotvan az Alaplapon és csak két féle képpen lehet bele rakni őket,próbáltam mindkét alkalommal elindult a gép és a rendszer,de csak 4Gb-ot ír.

Windows 10 Pro.

2022. jún. 14. 16:56
 4/6 anonim ***** válasza:

Csak az egyik RAM-al próbálgatva, majd másikkal?

Lehet rossz (?) az egyik RAM, vagy csak alkohollal meg kel tisztítani a lapokat amelyikkel nem indul. (97%-os alk.)

2022. jún. 14. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"kitakarítottam a gépet"

A takarítást nem úgy kellett volna végezned hogy a pormacskákat bekergeted az e célra megnyitott slotokba...

2022. jún. 14. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

5.> Az is lehet tényleg, hogy bement kis por.


Sűrített levegőd van?

2022. jún. 14. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!