Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hirtelen bekapcsolásnál...

Hirtelen bekapcsolásnál elment a kép de Ram reset megoldotta? Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés

Reggel bekapcsoltam a pc-t.Nem volt kép

Kivettem a videókártyát(Gtx 1050) akkor sem volt kép

kivettem az egyik ramot.Megjavult

Egyből kikapcsoltam,Visszaraktam és már van kép?

Mitől lehet ez,újra elő jöhet?


2022. jún. 14. 11:35
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia kérdező, szóval, miután kivetted a videókártyát, feltételezem, visszaraktad azt. Na szóval, a Ram-ot is kivetted. De, ne tekintsünk el attól, hogy, a gépet közben, megmozgattad e? Már csak azért, mert ha igen, akkor a Monitor Kép Átviteli kábele mozgott e közbe, én ránéznék arra a kábelre, vagy a csatlakozójára, lehet a probléma nem is olyan komoly, és az egészet a Monitor kábele okozza, vagy nincs bedugva rendesen, vagy problémás.


De az sincs kizárva, hogy más okozza ezt a problémát.

2022. jún. 14. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Néztem tv-re is kötve volt,úgy sem volt kép
2022. jún. 14. 20:48
 3/3 anonim ***** válasza:

Monolis mit hord megint össze :O


Amúgy egyszerű a képlet, egyik verzió kontakthiba, néha egy kis por elegendő hozzá, ritkán de megesik. A másik pedig az XMP, ha aktiválva volt, akkor megeshet hogy épp nem sikerült neki azon az órajelen elindítani a rendszer, akár a proci memoriavezérlője is bele tud szólni ha abból a szempontból is tuningnak számít.

2022. jún. 14. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!