Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Videókamera gépre kötve?

Videókamera gépre kötve?

Figyelt kérdés
Sziasztok, amikor az EOS M50-emet összekötöm a géppel usb csatlakozóval és megnyitom az EOS Utilytit, tök jó a kép, éles meg minden, csak kb 15 FPS, és nem tudom miért... Ahogy néztem youtubeon senkinek nincs ilyen gondja, pedig nem használnak camlinket
2022. jún. 23. 21:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem "EOS R6" van, amit sok mindenre is használok. De USB-n én 1080p-t USB-n nem hozza és a framerate-el is vannak gondok. Ha jól emlékszem nekem 30ig engedte.


Mondom a..ád, és vettem egy Hama uRage Stream Link-et, ehhez meg egy microHDMI-HDMI kábelt, és hozza azt amit kell. Csak ugye azt látom, amit a kis LCD paneljén is, szóval az infókat le kellet vennem.


USB meeting WEBCAM-ra, elég. Ha streamelni akarsz, akkor kelleni fog egy LINK. Ha csak videót felvenni és utószerkeszteni, arra elég egy record és az SD kártyáról meg lemásolod.

2022. jún. 23. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Úgy rémlik nekem nem volt gondom az EOS Utilityvel, de este ránézek újra. Viszont a net tele van olyan fórumtémákkal ahol EOS live viewnél 10-16 fps volt a max.


Milyen gépen használnad? Van USB 3.0?

2022. jún. 24. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
igen, fullos a pc, de majd lehet beújítok akkor egy camlinkre, vagy esetleg próbáljam meg usb helyett hdmi-vel rákötni?
2022. jún. 24. 13:45
 4/13 anonim ***** válasza:
Hát ha van olyan HDMI bemeneted, ami cameraként érzékeli, akkor igen. Külön marad a camlink. Nekem Laptopom van, szóval marad nálam a HDMI-to-USB3 :)
2022. jún. 24. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Akinek CAMLINK-je van, a legolcsóbb leggagyibb is megteszi? 3.0ásra gondolok, 2.0-at nem veszek
2022. jún. 24. 18:46
 6/13 anonim ***** válasza:

Elfelejtettem a kérdést, bocs.

Nálam az EOS Utilityben és az OBSben is jó a kép, 1080p-ben normálisan jön a 30FPS USB kábelen, semmilyen laggom nincs. Nem lehet hogy valami beállítási gond vagy USB gond miatt laggol ez sokaknál?

2022. jún. 26. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
nekem fel sem dobja OBS-be az utilityt valamiért...
2022. jún. 27. 08:17
 8/13 anonim ***** válasza:
Új forrásnak hozzáadtam egy videófelvevő eszközt ( asszem ) és a megnyíló panelon ki lehetett választani a EOS Utility-t.
2022. jún. 27. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
hmmm érdekes, nekem akkor azt jelzi, hogy nincs kamera a gépre dugva :/
2022. jún. 27. 13:28
 10/13 anonim ***** válasza:
A wifi ki van kapcsolva a kamerán?
2022. jún. 27. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!