Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik a legjobb notebook...

Melyik a legjobb notebook ezek közül? Szakértői véleményekre vagyok kíváncsi, vagy olyanéra, aki ért hozzá valamennyire.

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


Melyiket vegyem ezek közül? Kinéztem párat, de ha van ennél jobb ilyen áron, és megbízható, akkor jöhet más is.


2010. szept. 20. 12:32
 1/7 anonim ***** válasza:

Mit értesz logjobb alatt? Legnagyobb teljesítmény? Legmegbízhatóbb? Legjobb ár/érték arány?

Munkára pl jól jöhet a 17"-os, de annak tényleg akkora a felbontása, hogy az az Intel kártya játéknál alapból behal (plusz notebook nem való játékra). Persze én az MSI-ASUS laptopokat kerülném, pedig Alaplap-videokártya terén csakis ASUS!

Marad az Acer, abból is az Intel procis. Viszont hasonló árban javasolnám a Lenovo G550 szériát.

2010. szept. 20. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
57%

egy normális msi-vel semmi baj nincs.

nekem is msi-m van. 17"

munkára használom de játéknál sincs bajom vele, jól bírja az intel kártya, de amennyit én játszok nem is veszi zokon..

az tény h a 120-160ezres msi-k sz*rok de enyém (msi cr720 [az intel i3 procis verzió]) nekem bevállt:)

2010. szept. 20. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 teszla ***** válasza:
Az első véleményét díjazom.ezek közül csakis a Lenovo(a régi IBM)és a szervielésük se rossz
2010. szept. 20. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Úgy minden kategóriában 'legjobbra' gondoltam. Játék, net, HD filmnézés, ilyen alapok. :)
2010. szept. 20. 17:04
 5/7 A kérdező kommentje:
És a két Acer közül melyik a jobb? :) Szerintetek... nem tudok dönteni.
2010. szept. 20. 17:08
 6/7 teszla ***** válasza:
ÁÁÁÁcsi ugye mondtuk.....az ACER nem jó!!!
2010. szept. 21. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 teszla ***** válasza:
Ja válasz csakis Lenovo.....
2010. szept. 21. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!