Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nem kapcsol be a monitorom?

Miért nem kapcsol be a monitorom?

Figyelt kérdés
Az a baj a monitotommal, hogy nem kapcsol be amikorbindítom a gépet. Az enyém egy olyan fajta monitor, ami nem kapcsol be magától hanem úgy kell a bekapcsoló gombbal bekapcsolni és képernyőkímélő módban sem elég az egér mozdítása, hanem be kell ott is nyomni a bekapcsoló gombot. A monitorral most az a baj, hogy amikor betölt a gép, akkor amikor be akarom kapcsolni a monitort, az nem kapcsol be, csak kiírja, hogy: Monotor is going to sleep. Már próbáltam kihúzni a monitor kábelt a gépből és visszarakni, újraindítani a gépet, kikapcsolni a gépet és egy órával később újraindítani, de egyik se sikerült. Próbáltam azt is, hogy a DP Hot-PlugDetectiont átállítottam Low Powerről Always Activere de nem működött, az Auto-Switch Inputot átállítottam Offról Onra de az se volt jó, utána visszaàllítottam mind a kettőt eredetire, de még mindig nem volt jó. Mit csináljak a monitorral? A monitor DilsplayPortos, tavaly vettem használtam 30 ezerért, a márkája HP. De az is lehet hogy a géppel van baj? Valki mondja meg hogy hogy tudom megjavítani.

2022. júl. 13. 19:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Van videókártya a gépedben ? Ha igen és arra van kötve a monitor próbáld az alapi display portot, ha ott jó akkor megvan a hiba. Ha nem akkor tesztelni kell... Vagy másik gépen próbáld a monitort vagy más monitort próbálj a gépen.
2022. júl. 13. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Már megoldottam. Kihúztam mindent a gépből és utána visszadugtam bele mindent és aztán működött a monitor.
2022. júl. 14. 02:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!