Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Használtam fm2+ processzort?

Használtam fm2+ processzort?

Figyelt kérdés
Sziasztok van egy fm2+-os lapom vele a8-7600 valamilyen procival tudnám fejleszteni nyilván használtan de úgy hogy az meg is érje?

2022. júl. 16. 22:11
 1/6 A kérdező kommentje:
Használtan** bocsi elírtam a címben
2022. júl. 16. 22:26
 2/6 anonim ***** válasza:
66%
Vatera, Jófogás, Prohardver. Itt vannak használtan alkatrészek. Hébe-hóba találsz újonnan is. Árukeresőn keresgethetsz.
2022. júl. 16. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Megérje, most kérdés számodra menynit ér meg a dolog, meg hogy myilen árakon vesztegetik.
2022. júl. 16. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Én azt értem hogy itt vannak, de meg is éri váltani érezni fogom és látni az fpsen a változást?
2022. júl. 16. 22:43
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Bármit teszel is ebbe a lapba, semmiféle változást nem fogsz tapasztalni. A meglévő processzorod nagyjából ki is maxolta. Ez már olyan régi platform, hogy nem érdemes rá költeni. A maga idejében sem volt túl sikeres.
2022. júl. 16. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

A10-7890K a csúcs, de ahogy nézem, most csak külföldről szerezhető be.

Amúgy nem éri meg ezzel szórakozni, mert az is ugyanúgy 4 mag, és ugyanúgy 28 nm, csak az órajel a magasabb, pár százaléknál többet nem nyernél vele. Ha kevésnek érzed a gép teljesítményét, sajnos nem nagyon van más lehetőség, mint alaplapot és memóriát is újítani.

2022. júl. 17. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!